Як змусити себе вчити англійську?

Вивчення нової мови доволі складне завдання, яке потребує скурпульозного підходу та значних старань. Існує чимало різноманітних методик, програм, технік вивчення мов, серед яких можна легко загубитись.
Вивчення нової мови доволі складне завдання, яке потребує скурпульозного підходу та значних старань. Існує чимало різноманітних методик, програм, технік вивчення мов, серед яких можна легко загубитись. Як правило, мотивація до самостійного освоєння нової мови зникає після перших навчальних спроб. Найкращий спосіб вивчення іноземної мови – навчальні курси.

Вільне володіння англійською у 21 столітті є вимогою часу для людей, що бажають досягнути кар'єрних висот. Англійська є інтернаціональною мовою, що використовується для комунікації, тому володіння нею відкриває чималий ринок праці, грандіозні можливості для співпраці з іноземними компаніями та можливість черпати інформацію із щойно виданих першоджерел.
Як вивчити англійську, де знайти мотивацію?
Справді, особиста мотивація до вивчення англійської грає одну з найважливіших ролей та має вагомий вплив на результат навчання. Для того, щоб усвідомити перспективи, які на Вас чекають із знанням англійської подумайте над наступними твердженнями:
Уся сучасна професійна література, першочергово, друкується та видається англійською мовою, і тільки згодом перекладається на інші мови. Відповідно, ті хто розуміють англійську отримують нову інформацію швидше та можуть випередити конкурентів з новими технологічними рішеннями.
Професійні конференції, семінари, лекції від світових лідерів різних галузей проводяться англійською. Бажаєте вчитись у найкращих – маєте розуміти англійську.
Комунікація між експертами міжнародного масштабу відбувається на англійській мові, бажаєте стати спеціалістом такого рівня – тоді слід почати відточувати знання мови вже сьогодні.
Жодних проблем із роботою на іноземні компанії та корпорації не виникає, якщо Ви знаєте англійську. Достатньо скласти грамотне CV та розіслати його по іноземних компаніях і шанси бути запрошеним на співбесіду у вас чималі.
Володіння англійською автоматично підвищує винагороду працівника на 20-25%. Окрім того, працедавець максимально зацікавлений в утриманні такого робітника в штаті. Компанія чудово усвідомлює, що такий спеціаліст є ласим шматком для конкурентів.
Де найкраще вивчати англійську?
Загалом можна виділити три основних методи вивчення англійської та інших іноземних мов:

  • Самостійний – з допомогою доступних відкритих джерел інформації, крок за кроком, власними силами вивчати нову мову. Перевагою цього способу навчання є низькі витрати, а недоліками – значна тривалість, низька ефективність, відсутність практики спілкування, низький кінцевий рівень знань.
  • Індивідуальний – полягає у роботі із індивідуальним репетитором. Доволі ефективний, проте фінансово дорогий метод навчання. Ідеальний варіант у тих випадках, коли потрібно швидко вивчити мову.
  • Колективний – навчання на групових курсах, таким чином Ви отримуєте достатньо високий рівень знань від викладача, а спілкування в колективі дозволяє розробити правильну вимову та граматичну побудову речень.

Задумуючись над навчальним курсом англійської мови, слід віддавати перевагу, тим, що мають професійний нахил. Logos IT Academy пропонує навчальний курс ІТ Англійська – відмінний спосіб вивчення англійської для усіх хто є дотичним до ІТ галузі.

Окрім того, що Ви освоїте відповідні комунікативні навички, Ви одразу отримаєте базу необхідних знань для вільного спілкування із ІТ-експертами з усього світу. ІТ Англійська – це Ваш шанс відкрити для себе двері у безмежний міжнародний світ ІТ технологій.
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy