Топ 6 безкоштовних ресурсів для читання англійською

Для ІТ спеціалістів дуже важливо не лише розуміти, розмовляти і говорити англійською. У щоденній роботі програміста постійно потрібно ще й досконало читати. LOGOS ENGLISH ACADEMY рекомендує підбірку безкоштовних корисних ресурсів для тих, хто хоче вдосконалити навички читання англійською мовою.
Для ІТ спеціалістів дуже важливо не лише розуміти, розмовляти і говорити англійською. У щоденній роботі програміста постійно потрібно ще й досконало читати. LOGOS ENGLISH ACADEMY рекомендує підбірку безкоштовних корисних ресурсів для тих, хто хоче вдосконалити навички читання англійською мовою.
http://www.short-stories.co.uk/
Збірники коротких оповідань – хороший варіант для тих, хто вже досить напрактикувався в читанні адаптованої літератури і хотів би спробувати читати в оригіналі. Розповіді згруповані за жанрами, крім того, існує читацький рейтинг – можна вибрати найпопулярніше. Як бонус – добірка ігор зі словами, за допомогою якої можна закріплювати лексику в нестандартній формі.

http://neboutrom.livejournal.com/
Ось що пише автор блогу: «Журнал "Easy Reading» задуманий як ресурс вільного доступу для тих, хто хоче підтримувати і розвивати свою англійську мову. В журналі публікуються фрагменти неадаптованих публікацій, повну версію яких можна знайти за посиланням. Щоб побачити переклад на російську мову слів, виділених жирним шрифтом, потрібно навести на них курсор».

http://www.usingenglish.com/comprehension/
Добірка текстів за рівнями: Beginner, Intermediate, Advanced. Після читання Ви можете виконати на сайті завдання на перевірку розуміння і побачити відповіді. Багато текстів засновані на завданнях для найпопулярніших іспитів – Cambridge ESOL, TOEFL, IELTS і т.д.

http://www.breakingnewsenglish.com/
На даний момент на сайті представлено 1 664 уроків на основі новин, і це число постійно збільшується. Ви можете вибрати новину, позначену "easier" або "harder" – в залежності від вашого рівня. Кожен адаптований текст супроводжується аудіозаписом і вправами. Можна завантажити 2-сторінковий міні-урок або 26-сторінкову добірку різноманітних завдань. Всі завдання побудовані так, щоб студент постійно звертався до початкового тексту. В результаті цієї роботи Ви автоматично засвоїте готові лексичні і граматичні структури. Крім того, автор дає посилання на джерела новин – для більш досвідчених читачів.

http://www.imsdb.com/
А чи не почитати нам … новий фільм? Ні, це не помилка – за вказаним вище посиланням Ви можете знайти сценарії безлічі голлівудських фільмів. Можна поєднати читання з переглядом, роздрукувати текст і виділяти нові слова і вирази, а також незнайомі граматичні конструкції, які хотілося б обговорити з викладачем.

http://www.esldesk.com/reading/esl-reader
ESL Reader – дуже корисний інструмент для будь-якого читача. Ви можете скопіювати уривок будь-якого тексту і вставити в віконце цієї програми. Вона перетворить кожне слово в клікабельне посилання – і це дасть Вам можливість подивитися значення слова в будь-якому словнику (їх можна вибирати зі списку).
Сподіваємось, ці ресурси будуть корисні для кожного та допоможуть Вам у самостійному навчанні. Окрім того, вдосконалити свій рівень англійської Ви можете в ІТ-академії LOGOS. Програма курсів розроблена спеціально для ІТ галузі, усі групи формуються відповідно до рівня знань студентів. З LOGOS ENGLISH ACADEMY підкорити англійську просто!
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy