Що ви втрачаєте якщо досі не знаєте англійської?

Багато з нас живе з ілюзією, що знання англійської мови є необов'язковим. Справді, можна прожити життя так і не вивчивши англійської мови. Проте, чи варта така принципова позиція тих перспектив, від яких доводиться відмовлятись?
Багато з нас живе з ілюзією, що знання англійської мови є необов'язковим. Справді, можна прожити життя так і не вивчивши англійської мови. Проте, чи варта така принципова позиція тих перспектив, від яких доводиться відмовлятись? Загалом середня заробітна плата у працівників, що володіють англійською на 10-20% вища, аніж у їх колег, які вважали англійську не важливою. Працедавці високо цінують співробітників, які здатні вести переговори з іноземними компаніями, оскільки це неабиякі перспективи для бізнесу. ІТ спеціалісти, що вільно володіють англійською – не знають, що таке безробіття. В світовій мережі Інтернет існує безліч майданчиків для фрілансерів, де можна знайти роботу.
Жити в Україні, а заробляти, як закордоном?
Звучить спокусливо, враховуючи останні валютні коливання, то заробляти у доларах чи євро набагато вигідніше, ніж в національній валюті. Якщо, Ви не знаєте англійської, то дане твердження для Вас залишиться мрією. ІТ галузь, дозволяє спеціалістам, що вільно спілкуються англійською віддалено працювати на міжнародні компанії. Англійська мова відкриває перед нами міжнародний ринок праці, численні компанії та проекти, які чудово доповнять наше резюме та банківський рахунок. То ж вивчити англійську таки варто.
Вільний графік роботи та дохід у валюті
Для більшості рядових українців це звучить неначе міф. Спеціалісти ІТ галузі мають такі можливості, якщо змогли вивчити англійську. На міжнародних фріланс біржах (99% який ведуться англійською мовою) Ви можете взяти проект, де нікого не цікавить Ваш робочий графік та кількість просиджених в офісі годин, а більше цікавить конкретний результат досягнутий в межах домовлених термінів. Це дозволяє вільно розпоряджатись власним часом та працювати тоді, коли у Вас є натхнення, а не керівництво компанії від Вас це вимагає. Звісно ж, без знань мови взяти на реалізацію проект та провести переговори із замовником практично нереально.
Обмін досвідом, навчання та вихід на міжнародний рівень
Працюючи в команді із спеціалістами міжнародного рівня, Ви отримаєте чималий досвід. Із освоєнням англійської для Вас відкриється безліч інформаційних джерел, що дозволять підвищити власну кваліфікацію та професійно розвиватись швидше, аніж конкуренти. Згодом, коли назбирається чималий багаж знань та досвіду, Ви матимете можливість ділитись ними із молодшими колегами проводячи курси, семінари, лекції. Доволі часто передових фахівців галузі іноземні університети запрошують до викладацької діяльності.
Загалом, люди, які відмовляються від вивчення англійської мови:

  • Обмежують професійний розвиток;
  • Втрачають міжнародні перспективи;
  • Втрачають чималі фінансові можливості;
  • Закривають для себе можливість роботи на міжнародні компанії;
  • Ніколи не зможуть працювати на відомі міжнародні корпорації;

Logos IT Academy
подбала про своїх випускників та створила навчальний курс ІТ Англійська. Основна мета, якого відкрити перед нашими студентами безмежні можливості та світовий ринок праці в ІТ.

ІТ Англійська – гарантія благополуччя, високооплачуваної роботи та чималих перспектив в майбутньому.
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy