Наскільки насправді важлива англійська в IT

Звичайно, є певні причини для вивчення англійської мови. Наприклад, знання англійської допомагає під час подорожей або при спілкуванні з іноземними туристами. Але цілком очевидно, що молодь вивчає англійську не заради того, щоб допомагати іноземцям та замовляти колу в ресторані на Гаваях.
Звичайно, є певні причини для вивчення англійської мови. Наприклад, знання англійської допомагає під час подорожей або при спілкуванні з іноземними туристами. Але цілком очевидно, що молодь вивчає англійську не заради того, щоб допомагати іноземцям та замовляти колу в ресторані на Гаваях. Багато людей можуть вільно висловлюватися англійською мовою під час подорожей, маючи при собі лише хороший розмовник.
То чому англійська так важлива в IT?
Ви зустрічатимете англомовну термінологію. Щодня, щогодини. Багато з цих термінів айтішники звикли калькувати (тобто, є українське слово на позначення, але його ігнорують), для деяких термінів просто ще нема перекладу, адже галузь дуже тематична. Блокчейн? Лін-стартап? Релокейшн? Дедікейтед тім? Розгубились? То ж бо й воно. IT-англійська вирішить цю проблему. А якщо не навчить термінів, то пояснить, де шукати тлумачення або як зрозуміти нове слово самотужки.
Англомовний контент. Він завжди на крок попереду у будь-якій галузі IT, чи не так? Присвячуючи час «робочим» освітнім статтям з англомовних ресурсів, ви витрачаєте його набагато продуктивніше. Вивчайте англійську – вивчайте англомовний контент – не чекайте, поки його перекладуть українською або російською – будьте на крок попереду конкурентів. Проста стратегія, яка також допоможе вам бути корисним і для своєї фірми також.
Зазвичай замовники з інших країн обирають англійську як мову спілкування. Якщо ви нею не володієте, опиняєтесь у незручній ситуації. Просити допомоги у колеги? Незручно в усіх сенсах. Віддавати проект? Мінус. Тому подбати про англійську варто було заздалегідь, правда ж? Навіть якщо про її знання не спитали на співбесіді.
Звичайно ж, є ще багато причин знати англійську при роботі в IT. Ми не згадували, наскільки це розширює можливості для переїзду за кордон (релокейшн, так, саме він) тощо. Курси IT англійської в академії Logos – чудова можливість виправити незнання цієї мови. Спеціалізовані заняття, кваліфіковані викладачі та цікава програма навчання вигідно вирізняють Логос від інших курсів англійської у Львові. Нагадуємо, що пробне заняття – безкоштовне. Слабо прийти і привести нейтіва, щоб упевнитись у наших словах? Чекаємо на Вас!
Отримати консультацію
Після відправки заявки з вами зв'яжеться менеджер Logos IT Academy